kouc
Objednejte si první sezení zdarma.
Váše jméno
Kontakt
Facebook LinkedIn Twitter Google plus  

Akcelerujte svůj business. Objednejte si první sezení zdarma.

Vaše firma je především vaše odpovědnost. Moje názory ani názory jiných lidí nejsou důležité. Na čem skutečně záleží, jste právě Vy.

VOLEJTE +420 733 120 761
leták

Transformace mysli

Miluju internet. Vždy mě překvapí, kolik lidí po celém světě se zabývá podobnými myšlenkami jako já. Nacházím různé návody na povýšení mysli o nějaký stupeň vedoucí s cílem stát se vyšší bytostí. Nabídka knih a předražených kurzů je velmi rozmanitá. Nabízí jakousi jednoduchou cestu pro každého, která je vyvede z průměru či podprůměru. Vše je srozumitelně popsané, probádané a jednoduché. Charismatický guru jistě dokáže každého účastníka povzbudit natolik, že odchází jako spokojený zákazník. Po čase „osvícení“ vyprchá. I zde je možné najít jasné důvody, proč nebyl účinek trvalý – špatná karma, nevyřešené zranění z minulých životů atp. Tedy můžeme kurz opakovat a nebo si vybrat z široké nabídky.

Přihlaste se k odběru newsletteru - 1x měsíčně novinky-články-kurzy
Váše jméno E-mail

Transformovat svou mysl a kráčet cestou k osvícení je jistě možné, ale pro běžného člověka s všedními starostmi a životními závazky takřka nemožné.

Myslím, že by se každý během svého života měl pokusit transformovat svou mysl, i když se cíl zdá velmi vzdálený. Proto je třeba si tento úkol rozdělit. Plnění dílčích úkolů je snadnější a může nás motivovat do další práce. Na počátku je třeba svou mysl na transformaci připravit. Výběr mentora – autority je velmi důležitý. Osobnost takového člověka vám pomůže otevřít se novým myšlenkám a podívat na svou mysl z jiné perspektivy. V dalších fázích transformace je důležité udržovat kontakt s více autoritami (pečlivě vybranými), které nám pomohou ověřit si, zda směřujeme k tomu správnému cíli.