kouc
Objednejte si první sezení zdarma.
Váše jméno
Kontakt
Facebook LinkedIn Twitter Google plus  

Akcelerujte svůj business. Objednejte si první sezení zdarma.

Vaše firma je především vaše odpovědnost. Moje názory ani názory jiných lidí nejsou důležité. Na čem skutečně záleží, jste právě Vy.

VOLEJTE +420 733 120 761
leták

Životní partner

Čas od času mě klient požádá o něco, čemu jsem se nechtěl věnovat. Když jsem se doma chlubil, jak velké důvěře se těším u klientů, když mi svěřují takto zásadní životní rozhodnutí, zeptala se mě manželka „Jak můžu někomu radit, když mám vlastně jen jednu zkušenost?“ Spíš bych měl radit jak „sbalit“ holku, s tím mám prý zkušeností na rozdávání. To je sice pravda, ale vést semináře ve stylu Toma Cruise z filmu Magnolia nehodlám.

Přemýšlel jsem, jak sezení uchopit. Nejsem seznamka, abych někomu hledal vhodný protějšek. Ani kartářka, abych mohl říct, kdy a kde potká svou osudovou lásku.

Přihlaste se k odběru newsletteru - 1x měsíčně novinky-články-kurzy
Váše jméno E-mail

Jarda měl za sebou vážný vztah, který nevyšel. Přestal si důvěřovat a to se odrazilo i v jeho práci. Klíčem k úspěchu je změna myšlení. Ženy často uvádějí v inzerátech kritérium „muž s vyřešenou minulostí“. Nemyslí tím pouze formální ukončení vztahu s bývalou partnerkou, ale jistě také dokonalé uzavření minulosti a ukotvení v přítomnosti. Jinými slovy uzdravit křivdy minulosti znamená schopnost navázat nový hodnotný vztah.

Jaroslav nehledal partnerku na jednu noc; to by bylo snadné. Vyřešená minulost ale nestačí sama o sobě. Pracovali jsme na ukotvení životních hodnot a cílů. Díky tomu se stal rozhodným sebevědomým mladým mužem. Vlastnost, kterou dokáží ženy ocenit. Jednoho dne sezení zrušil. Když jsme se poté setkali, vyprávěl mi o jedné krásné a milé slečně.

Nevím, jestli našel životního partnera nebo ne, nemám křišťálovou kouli. Vím, že jsou spolu šťastni a že je čeká řada zkoušek, které ověří pevnost jejich vztahu. Mohu jim popřát jen hodně štěstí.

Cesta pro život

Po první světové válce zasáhla svět vlna ateismu a okultismu. Krize hodnot a série chyb církevních struktur nepřímo napomohla vzestupu nacismu a komunismu. Již v 1.polovině 20.století se objevuje termín „privatizace náboženství“ jejíž výsledek je všudypřítomný.

Můžeme si vybrat v jakého boha či bohy budeme věřit. Můžeme vzývat přírodu, satana nebo se napojit na všespásnou energii z vesmíru. Temná nebo světlá magie? Za takovou nabídku by se nemusel stydět ani hypermarket. Nejlepší na tom je, že si svého boha můžeme sestavit z různých dílů, které se nám líbí.

V našem životě se občas přihodí událost, která nás nasměruje k duchovnímu poznání. Začneme si klást otázky, na které nám věda neodpovídá. Jsme zvídaví. Chceme vědět, jak to je. A tak hledáme.

V této chvíli, když se nám otevírá zcela neznámý prostor, který si přejeme vyplnit, jsme velmi zranitelní. Touha po poznání nás může svést na tu pro nás nejhezčí či nejlehčí cestu. Ta nás ale k cíli dovede jen málo kdy.

Než se rozhodnete, po které cestě se vydáte, je moudré se pozastavit a zamyslet.